Oturum Aç
STAJ BİLGİLERİ

​Duyuru23 Mayıs 2014

Staj Başvurusunda bulunacak tüm öğrencilerin dikkatine !!

Staj ile ilgili formlara https://ogrenci.anadolu.edu.tr adresinden TC Kimlik No ve Şifre ile girdiğiniz öğrenci sayfasından ulaşabilirsiniz. Staj başvurusunda bulunacak öğrenci, Staj Başvuru ve Kabul (EK1-A) formunu staj yerine onaylattıktan sonra SGK’dan alacakları Genel Sağlık Sigortası Durumunu gösteren belgeyi Ek-1A formu ile birlikte staja başlama tarihinden 20 gün önce bulunduğu ildeki A.Ö.F Bürosuna elden teslim eder. Stajını tamamlayan öğrenci staj yerine onaylattığı formları (Ek-3, Ek-5, Ek-6 ve Ek-7) 10 gün içinde bulunduğu İldeki A.Ö.F Bürosuna elden teslim eder.
​Duyuru: 18 Mart 2014

Staj Muafiyeti Hakkında

Staj Muafiyeti hakkında detaylı bilgiye erişmek için bağlantıya tıklayınız.

STAJ

 

Sosyal Hizmetler Önlisans Programında kayıtlı öğrencilerin staj yapmaları zorunludur. Öğrenciler stajlarını tek seferde yapmalıdırlar, bölerek farklı zaman dilimlerinde yapamazlar. Sosyal Hizmetler Önlisans Programına kayıtlı öğrencilerin zorunlu staj süreleri 24 işgünü’ dür. Sosyal Hizmetler Önlisans Programına kayıtlı öğrenciler birinci yarıyıl derslerini bir kez almış ve 2. yarıyıl dönemsonu sınavından sonra herhangi bir tarihte staj için başvurabilirler. Staj yerleri, koşulları, vs. konusunda ayrıntılı bilgi almak için; http://aop.eogrenme.anadolu.edu.tr/soshiz/Sayfalar/sss.aspx bağlantısından kayıtlı olduğunuz bölümü tıklayarak stajla ilgili sıkça sorulan soruları görebilirsiniz.

DİKKAT! Zorunlu stajı olan programlardaki öğrenciler stajlarında başarısız oldukları takdirde, başarılı sayılana kadar stajlarını tekrarlamak zorundadır.

​​ ​