Oturum Aç

Staj​

  

Staj Başvurusunda bulunacak tüm öğrencilerin dikkatine!

Staj ile ilgili formlara https://ogrenci.anadolu.edu.tr adresinden T.C. Kimlik No ve Şifre ile girdiğiniz öğrenci sayfasından ulaşabilirsiniz.

Staj başvurusunda bulunacak öğrenci, Staj Başvuru ve Kabul ( EK1-A) formunu staj yerine onaylattıktan sonra SGK'dan alacakları Genel Sağlık Sigortası durumunu gösteren belgeyi EK1-A formu ile birlikte staja başlama tarihinden 20 gün önce bulunduğu İldeki A.Ö.F Bürosuna elden teslim eder.

Stajını tamamlayan öğrenci staj yerine onaylattığı formları (EK-3 ,EK-5, EK-6 ve EK-7) 10 gün içinde bulunduğu İldeki A.Ö.F Bürosuna elden teslim eder.

DİKKAT! Tüm formlar bilgisayar ortamında doldurulmuş olmalıdır. Öğrencinin el yazısı ile yazdığı formlar kabul edilmeyecektir.​

Staj Muafiyeti Hakkında
Staj muafiyeti hakkında detaylı bilgiye erişmek için tıklayınız.


Staj Hakkında​

Laborant ve Veteriner Sağlık Önlisans Programına 2011-2012 öğretim dönemi ve sonrasında kayıt yaptıran öğrenciler 6 hafta (30 işgünü) staj yapmak zorundadır. Laborant ve Veteriner Sağlık Önlisans Programına kayıtlı öğrenciler birinci yarıyıl derslerini bir kez almış ve 2. yarıyıl dönem sonu sınavından sonra herhangi bir tarihte staj için başvurabilirler. Staj yerleri, koşulları, vs. konusunda ayrıntılı bilgi almak için http://eogrenme.anadolu.edu.tr/Lvs/Sayfalar/sss.aspx bağlantısına tıklayarak stajla ilgili sıkça sorulan soruları görebilirsiniz.  


Dikkat! 
Zorunlu stajı olan programlardaki öğrenciler stajlarında başarısız oldukları takdirde, başarılı olana kadar stajlarını tekrarlamak zorundadır.